środa, 10 września 2014

Avon- scrub do ciała czekoladowy
   Scrub do ciała czekolada. Rozkoszuj się luksusowym zapachem słodkiej czekolady. Po zastosowaniu skóra staje się oczyszczona i odżywiona. Sposób użycia: Rozprowadzić na skórze, wmasować i dokładnie spłukać. Stosować 2-3 razy w tygodniu. 
   Ten produkt nie jest przeznaczony do spożycia. 200ml/8zł


   Peeling ma bardzo dużo maleńkich drobinek ścierających, przez co jest delikatny i nadaje się do codziennego użycia. Zauważyłam, że podczas wmasowywania w skórę, część drobinek rozpuszcza się do kremowej konsystencji. Nie jest to typowy zdzieracz, ale moja skóra nie potrzebuje mocnego peelingowania dlatego w roli kosmetyku myjącego i wygładzającego świetnie się sprawdza. Największym jego plusem jest cudowny czekoladowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze po myciu. Bardzo dobrze, że dodano informację, iż nie jest przeznaczony do spożycia, bo zapach bardzo kusi. Podczas stosowania poprawia nastrój, ma się ochotę na budyń, albo monte, a w całej łazience czuć gorącą czekoladę :) Jest wydajny, łatwo się rozprowadza i nie ma problemu ze spłukaniem. Konsystencja też bardzo przyzwoita. W promocji około 8-10zł. Polecam chociażby dla samego zapachu, ja na pewno kupię go jeszcze nie raz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)