środa, 10 września 2014

Jak ochładzam swój blond?


   Moc chłodzenia żółci ma fioletowy pigment. Najwygodniejszym kosmetykiem, który eliminuje żółte refleksy na włosach jest szampon. Nie musimy się z niczym bawić i niczego rozrabiać by móc to potem nałożyć na włosy. Moimi dwoma ulubionymi szamponami są:


Joanna- rewitalizujący kolor (500g/ok.15zł) i Marion Ultra mocny do włosów siwych, rozjaśnianych i blond (250ml/7zł)

   Oba spisują się identycznie i doskonale radzą sobie z ochłodzeniem koloru. Tego typu szamponów nie powinno stosować się co mycie, ponieważ mogą wysuszać włosy. Producent radzi myć nim włosy 1-2 razy w tygodniu, spienić i pozostawić na włosach kilka minut, po czym dokładnie spłukać. Przy mocno rozjaśnionych włosach radziłabym skrócić czas trzymania szamponu do 2 minut.


   Oba szampony posiadają taką samą pigmentację i nie różnią się wcale kolorem. Joanna ma trochę rzadszą konsystencję, ale nadrabia pięknym zapachem.Jeśli miałabym polecić jeden z nich byłaby to właśnie Joanna ze względu na pompkę, zapach i mniejsze wysuszenie włosów po myciu.
  

2 komentarze:

  1. A gdzie można kupić te szampony bo nigdy ich nie widziałam?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sklepy fryzjerskie, w naturze też widziałam, że są ale inne firmy, a nawet mniejsze osiedlowe sklepiki. :)

      Usuń

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)