piątek, 12 września 2014

Lokowka- BaByliss Curl Secret
   Wszyscy w mojej rodzinie wiedzą, że interesuję się włosami i cały czas kształcę w zawodzie fryzjer dlatego dostaję od nich dużo różnych akcesoriów, kosmetyków i sprzętów kupionych zagranicą. Ostatnio sprezentowano mi tę lokówkę, która przyjechała do mnie aż z Francji :)Charakterystyka produktu

1. Powłoka ceramiczna
2. Szybkie nagrzewanie (maks.230'C)
3. 2 poziomy temperatury I- 210''C II- 230'C
4. Ustawienia czasu nagrzewania (8, 10 i 12 sekund) z potwierdzającym sygnałem dźwiękowym, aby uzyskać różne rodzaje loków
5. Kontrolka pracy LED
6. Automatyczne wyłączanie
7. Obrotowy przewód
8. Narzędzie do czyszczenia

czas trwania                       sygnał dźwiękowy                                                    efekt

 8 sekund                                 3 sygnały                                   falowane
10 sekund                                4 sygnały                                   loki elastyczne
12 sekund                                5 sygnały                                   loki zwarte 


Moja opinia:

   Ta lokówka to cud techniki. Pokręcenie wszystkich włosów jest połowę krótsze niżeli kręcilibyśmy klasycznym sprzętem. Jestem z niej bardzo zadowolona :) Muszę przyznać, że nigdy sama nie kupiłabym jej, bo cena waha się między 350 a 500zł.

Przed kręceniem należy włosy dokładnie wyczesać i oddzielić kosmyk o maksymalnej szerokości 3 cm. Pasmo włosów umieszczamy między dwoma uchwytami, zamykamy urządzenie, aby umożliwić automatyczne chwycenie kosmyka i czekamy na sygnał, który mówi nam o tym, że należy otworzyć uchwyty i delikatnie wyjąć loczek.

   Jeżeli nadal będziemy trzymać za końcówkę kosmyka, po zamknięciu uchwytów urządzenie zatrzyma się i włączy się sygnał dźwiękowy, proszący o zwolnienie ucisku.
  
 Jeżeli kosmyk jest za szeroki lub gdy jest źle umieszczony w urządzeniu, sygnał dźwiękowy poinformuje nas o błędzie, a urządzenie zostanie zatrzymane. Nie ma możliwości wkręcenia czy splątania włosów. 

Lokówka automatycznie tworzy loki na zmianę raz w jednym kierunku, a następnie w przeciwnym, w ten sposób uzyskujemy naturalny efekt.

Jeśli urządzenie nie jest używane przez 20 minut, temperatura zostanie automatycznie obniżona do 50'C.

Jeśli urządzenie jest nie używane przez 60 minut, wyłączy się automatycznie.

Długość kabla to 2,5m                                                           tył lokówki                                                 zamknięte uchwyty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)