środa, 8 października 2014

Szampon Trzy Zioła do włosów suchych i normalnych


    
źródło

Zawiera ekstrakty z brzozy, nagietka i krwawnika, które działają pobudzająco, przeciwzapalnie i tonizująco na włosy oraz pochodne lanoliny działaniu kondycjonującym. Testowany dermatologicznie. pH neutralne dla skóry.

   Za 250ml szamponu zapłaciłam 5zł . Generalnie jest to zwykły dobry, szampon. Radzi sobie doskonale z oczyszczaniem skóry głowy i przy zmywaniu olejków. Niewielka ilość wystarczy aby dobrze się spienił i umył włosy. Bardzo ładnie pachnie, zapach niestety nie jest wyczuwalny na włosach, bo zawsze przytłumi go maska lub odżywka.
   Wygodne opakowanie, zamknięcie z zatrzaskiem, bez problemu można je otworzyć.
Posiada odpowiednią konsystencję (nie jest zbyt rzadki, ani za gęsty), ale gęstszą niż jego brat z szałwią, którego też używam i testuję. Szampon jest przezroczysty. Nadaje się do codziennego stosowania. Po umyciu, włosy nie skwierczą i nie ma problemu z rozczesaniem. Włosy długo pozostają świerze. Myślę, że kiedyś do niego jeszcze wrócę.
                                                                                                                       Buziaczki :*
                                                                                                                                  Eulallia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)