piątek, 2 stycznia 2015

Fryzura ślubna- jak chcę żeby wyglądała?   Rozpuszczone włosy na ślubie mają równie wielu zwolenników co przeciwników. Każda kobieta wygląda pięknie w rozpuszczonych włosach, oraz jest to bardziej lubiana fryzura przez mężczyzn. Wesele to czas, gdy panna młoda musi być aktywna przez dwanaście godzin. Najlepiej aby włosy były wtedy upięte, ale mi najbardziej podobają się rozpuszczone i przy tej wersji pozostanę :)

   Na swoim weselu chcę mieć włosy rozpuszczone, pofalowane najlepiej sposobem na opaskę, a ozdobą ma być stosowna, subtelna opaska/tiara dobrana do całego stylu i reszty biżuterii.

Nie przepadam za mocnymi upięciami z loczków, tapirowania, mocnego utrwalenia lakierem i bólu skóry głowy spowodowanego przez wsuwki.

Niżej pokażę fryzury, które są dla mnie inspiracjami. Takie formy odpowiadają mi najbardziej:źródło: janniebaltzer.comźródło: janniebaltzer.com
2 komentarze:

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)