środa, 20 maja 2015

Suszarka SilverCrest z nakładką umozliwiającą krecenie falo-loków
Suszarkę dostałam od rodziców. Kupili ją we francji i kosztowała okolo 50 zł.

Posiada ona 3 nakładki;
-płaska do modelowania wlosow na szczotce
-dyfuzor do falowanych i kręconych włosów
-nakładkę umożliwiajacą osiągnięcie efektu falowanych i skreconych włosów w postaci naturalnego nieładu.suszarka może być używana z wybraną nakładką lub bez.


 Moc 220W
2 stopniowa regulacja siły i temperatury
Przycisk osobny zimnego powietrza
Zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wlotu powietrza
Uchwyt do zawieszania
Lekka i poręcznaDzisiaj zajmiemy się nakładką do kręcenia falo-lokow. Zakręcenie wszystkich włosów nie zajmuje dużo czasu. Moje cienkie włosy dzielę na 6 części i każda z nich suszę kilka minut. Efekt po wyjęciu z nakładki nie jest zbytnio fajny. Gruby dred, na końcu splątany nieco, włosy skręcone wokół własnej osi, to nie to czego oczekiwalam.Po roztrzepaniu włosów palcami skręt bardzo się luzuje i powstają bardzo delikatne fale i ala loki korkociągi. Mnie nie przekonało takie kręcenie. Jest dużo roznych metod krecenia bez uzycia ciepła, ktore lepiej się u mnie sprawdzają, a loki dłużej utrzymują kształt.
 Końce wcale się nie zakręciły, a teraz smętnie wiszą :/

Po rozczesaniu grzebieniem:

Jeśli ktoś posiada suche włosy to takie krecenie dodatkowo je przesuszy. Moim włosom spodobał się dyfuzor do suszenia falowanych włosów i efekt pewnie nie raz pokazę na blogu, ale nakladkę do lokow odkładam do szuflady.Może któraś z Was posiada sprzęt tego rodzaju i ma inne odczucia. Może marzy wam się taka suszarka. Jeśli macie ochotę podzielcie się ze mną swoją opinią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Każdy komentarz sprawia mi wielką radość . Reklama jest zbędna, ponieważ odwiedzam wszystkich komentujących i obserwujących. :)